BLACK RED WHITE 1

Протягом більше 20 років, Black Red White пропонує найбільш повний асортимент товарів для будинку, доступних на ринку, в тому числі високоякісних меблів для віталень, кухні, дивани, столи і стільці. Вони відрізняються винятковою функціональністю, сучасні технології і привабливий і різноманітний дизайн. Наш широкий асортимент меблів доповнюється додаткові послуги, такі як текстиль, освітлення, прикраси, килими, аксесуари для ванної кімнати, кухня, гардеробна і їдальнею.

Capital Group складається з BLACK RED WHITE SA і 22 дочірніх підприємств, в тому числі 11 іноземних організацій, розташованих на території України, Білорусії, Словаччини, Угорщини, Росії та Боснії і Герцеговини. Виробнича діяльність для Black Red White проводяться в 21 виробничих об'єктів в Польщі і за кордоном.

Чорний Червоний Білий керує своєю власною великої роздрібної збутової мережі магазинів, з сотнями комерційних партнерів як в Польщі, так і в інших країнах.

У Польщі, продажу меблів і предметів домашнього ужитку здійснюється через мережу 76 власних магазинів компанії і близько 800 партнерських точок, в тому числі 12 гіпермаркетів (площею від 10 кОм до 15 K кв.м.) в Вроцлаві, Кракові, Любліні , Забже, Będzin, Хожув, Лодзь, Бидгощ, Познань, Варшава і Гданськ. Компанія також має свої демонстраційні зали за межами Польщі, розташованих в основному в Україні, Білорусі, Словаччини та Угорщини.

Black Red White Group складає більше 40 відсотків своїх продажів за кордоном. За межами Польщі, її продукти доступні в більш ніж 40 країнах по всьому світу, в тому числі Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Росії, Латвії, Литви, Естонії, України, Білорусії, Німеччини, Австрії, Бельгії, Болгарії, Боснії і Герцеговина, Хорватія, Сербія, Греція, скандинавські країни, Казахстан, Киргизстан, Монголія, Нова Зеландія, Великобританія і Канада.

внутрішньої оптової мережі Групи заснована на логістичного центру в Мелець і 6 регіональних оптових торгових точок, і використовує аналогічну стратегію для своїх оптових операцій за межами Польщі. Група має свої власні оптові торгові точки в Словаччині, Україні, Білорусії, Росії та Боснії і Герцеговини.

Домінуючим компанією Black Red White Group є BLACK RED WHITE SA, яка здійснює контроль власності над своїми дочірніми і координує діяльність покупки, виробництва і продажів, здійснюваних компаніями Групи.

В цілому працює понад 11 000 чоловік, зайнятих дочірніми компаніями і діловими партнерами Групи працюють Black Red White.

захист навколишнього середовища

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Black Red White операцій стурбованість станом навколишнього середовища і раціональне використання природних ресурсів. Використовуючи сучасні технологічні рішення, компанія гарантує високу якість своєї продукції, в той час як турбота про навколишнє середовище.

BRW Sp. Z OO, основною виробничою компанією Black Red White Group, сертифікована 14001 DIN ISO: сертифікації 2005, який підтверджує впровадження і застосування системи управління навколишнім середовищем в області "Проектування, виробництво і продаж меблів та меблів фронтів ". Це означає, що компанія відповідає чинним правовим нормам і покращує свої процеси, щоб гарантувати її продукція відповідає екологічним вимогам.

В рамках наших зобов'язань по охороні навколишнього середовища, ми створили сучасний завод теплової та електричної енергії в Biłgoraj, завірений сертифікат зеленого виробника енергії. Завод виробляє копорожденних енергію з біомаси і обробляє 95 тонн постпроізводственних матеріалів в день. Він може генерувати теплову або електричну енергію, в залежності від поточних потреб. Це робить виробничий об'єкт частково самодостатньою, а надлишкова потужність продається третім особам.

Всі меблі продукти в нашому асортименті мають необхідні сертифікати міцності, в той час як матеріали і компоненти, що використовуються в їх виробництві мають сертифікати санітарії. Це свідчить про те, що асортимент продукції Black Red White відповідає стандартам Європейського Союзу.

В этой категории нет товаров